Bardzo miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły - Wiktor Ząbek z klasy 3aGIM zdobył

I miejsce w Powiatowym Konkursie "Bądź architektem swojej kariery zawodowej".

Opiekunem konkursu w szkole był p. Paweł Niemczyk.

16 października w PCKU w Chrzanowie odbyła się konferencja podsumowująca kurs e learningowy połączony z konkursem „Bądź architektem swojej kariery zawodowej”. W konferencji wzięło udział ponad 100 uczniów z 4 szkół średnich i 5 gimnazjów. W kursie wzięli udział uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego. Zgłosiło się 29 uczniów z 10 szkół. Celem szkolenia było doskonalenie umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji edukacyjno-zawodowych przez uczniów. Kurs realizowany był w formie kształcenia na odległość na platformie Moodle.

Szkolenie trwało 4 tygodnie, składało się z 4 modułów. Uczestnicy w trakcie kursu poznawali swoje predyspozycje, ścieżki kształcenia, świat zawodów, rynek pracy, postępowanie rekrutacyjne, a na koniec tworzyli własny, indywidualny plan kariery zawodowej. Uczestnicy kursu wykazali się dużym zaangażowaniem, aktywnością i samodyscypliną.

Ostatnią częścią konferencji było szkolenie dla wszystkich obecnych z autoprezentacji, ze szczególnym uwzględnieniem rozmowy rekrutacyjnej. Uczestnikami tego szkolenia byli również nasi uczniowie z klasy 3aGIM wraz z wychowawcą.

PCKU 1

źródło: profil społecznościowy PCKU w Chrzanowie wraz ze zdjęciami >>>KLIKNIJ<<<