Uczniowie naszej Szkoły wygrali gminne zawody w piłce nożnej halowej podtrzymując zwycięską passę z poprzednich lat. Zawody wygrał zespół w składzie: Kacper Cyganie,  Jakub Jarczyk, Maks Kosowski, Kamil Kosowski, Dominik Chrząszcz, Wiktor Ząbek, Hubert Żak.

Zagórze koszykówką stoi! ????
8 stycznia dziewczyny z naszego gimnazjum zajęły 2 miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Zdecydowanie wygrały z Libiążem oraz Trzebinią, ulegając jedynie zespołowi z Chrzanowa. Na wcześniejszym etapie nie miały sobie równych w Gminie Babice. Serdeczne podziękowania dla Dziewczyn i wiary we własne umiejętności.
Nasze Gimnazjum od lat organizuje zajęcia z koszykówki w ramach sks-u pod kierunkiem Mariusza Maja kibicując także podczas meczów Euroligi źeńskiej drużynie Wisły Kraków.

2018 koszyk2

W Powiatowym Konkursie Ortograficznym nasze uczennice zdobyły następujące miejsca:

Karolina Ziajka z kl. III b - drugie,
Katarzyna Celarek z III b - trzecie.

W Powiatowym Konkursie Mitologicznym "Po Nitce Do Kłębka" drużyna w składzie: Karolina Ziajka, Sandra Nowak i Julia Szkółka z kl. III b zdobyła II miejsce.

Gratulujemy uczennicom oraz p. L. Moskale, która wspierała ich przygotowanie do konkursu.