W ramach Erasmus + "Social Media - Natural Learning Environment" uczniowie przedstawili swoje pomysły na logo projektu. Spośród zgłoszonych prac wybraliśmy jedno, które bedzie nam towarzyszyć przez kolejne dwa lata. Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie oraz gratulujemy uczennicy klasy 8 Martynie Pikur, której praca wygrała!

2018 12 21 erasmus loga

erasmus plus logo

W związku z udziałem naszej szkoły w projekcie Erasmus + „Social Media - Natural Learning Environment” serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów!!!

Nasza grupa projektowa będzie liczyła ok. 20 uczniów więc spiesz sie, abyś to właśnie Ty miał możliwość
podszkolić język angielski, poznać ciekawe miejsca i kolegów z zagranicy oraz wyjechać do jednego z
naszych krajów partnerskich, którymi są Włochy- Sycylia, Bułgaria, Turcja oraz Rumunia!!
Jedyne co musisz zrobić to przeczytać regulamin załączony poniżej i poprosić rodziców o wyrażenie zgody na Twój udział.

Załącznik - regulamin

Koordynator projektu Katarzyna Halbina