IM. KS. ADOLFA CHOJNACKIEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA

szkola wejscie glowne DSC06028

Zachęcamy uczniów do udziału w obozie językowym EuroWeek w dniach 3 - 7 września 2017 r. w Dolinie Kłodzkiej.

Koszt: 360 zł

Przejazd w obie strony: ok. 100 zł.

Do dnia 22 czerwca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 100 zł.

Lp. Nauczyciel Terminy Zajęcia
1. Bieniek Beata Wtorek 10.40-11.25 Zajęcia wyrównawcze 1a
2. Chrapek
Ewa
Czwartek 15.15 - 16.00 Konsultacje
3. Domin
Helena
Piątek 8.25 – 9.35 Kółko polonistyczne 6a
4. Dorman
Renata
Środa 13.30 – 14.15
Piątek 8.50 – 9.35
Kółko matematyczne 6a
Kółko matematyczne 2aG
5. Halbina
Katarzyna
Wtorek 8.00 – 8.45 Kółko j. angielskiego
7. Kobiałka
Zenon
Poniedziałek 13.30 – 14.15 Kółko historyczne
8. Kraśniewska
Agata
Czwartek 16.00 – 16.45 Koło sportowe
9. Maj Mariusz Środa 16.00 - 16.45 Kółko sportowe
10. Moskała
Lilianna
Poniedziałek 14.25 – 15.10

Kółko polonistyczne

11. Niemczyk
Paweł
Czwartek 7.40 – 8.25 Kółko matematyczne
12 Nowotny Ewa Czwartek 14.25 - 15.10 Kółko j. niemieckiego
13. Mucha
Renata
Czwartek 11.30 – 12.15 Zajęcia z uczniem zdolnym
14. Pawlik Iwona Środa 14.30 - 16.00 Chór
15. Zdebik
Agata
Środa 11.30 – 12.15 Zajęcia wyrównawcze 1b

1. 

Bieniek Beata 

wtorek 14.20 - 15.05

zajęcia wyrównawcze 2a SP 

2.

Chrapek Ewa

wtorek, środa 15.05 - 16.35

projekt „Gimnazjum..." 

3.

Doległo Krystyna

projekt „Kluczowe kompetencje to podstawa"

4.

Domin Helena

 piątek 12.40 - 13.25  konsult. dla 4-6 szk. podst.

5.

Dorman Renata

czwartek

kółko matematyczne
zajęcia w ramach projektu „Gimnazjum..."

6.

Kobiałka Zenon

wtorek 8.00 - 8.45
piątek 13.30 - 14.15

kółko historyczne

7.

Kraśniewska Agata

   

8

Lelito Pajor Joanna

wtorek 7.15 - 7.45:
22.10., 29.10., 19.11., 26.11., 17.12., 21.01.2014, 28.01.

konsultacje EDB

9.

Maj Mariusz

poniedziałek 15.55 - 17.25
środa 15.05 - 16.35

SKS

10.

Mochel Sylwia

poniedziałek 15.10 - 15.55

zajęcia wyrównawcze - kl. 4 i 6

   

czwartek 13.30 - 14.15
wg harmonogramu: 10.10, 24.10, 7.11, 21.11,
5.12, 9.12, 9.01.14,23.01, 20.02, 6.03, 20.03, 3.04, 24.04, 8.05, 2.05, 5.06.

kółko matematyczne
kl. 5

     

Projekt „Kluczowe kompetencje…”

11.

Moskała Lilianna

wtorek i piątek  8.00 - 8.45

konsultacje dla gimnazjum
projekt „Gimnazjum..."
projekt „Kluczowe Kompetencje”

12.

Mucha Renata

piątek 8.00 - 8.45

kółko plastyczne

13.

Nowotny Ewa

wtorek 15.10 - 15.55
piątek 13.30 - 14.15

kółko języka niemieckiego
kółko języka niemieckiego

14.

Pawlik Iwona

środa 13.30 - 15.00

chór

15.

Popielnicka Ewa

projekt „Kluczowe kompetencje…”

16.

Sikora Justyna

czwartek 13.30 - 14.15

konsultacje j. angielski

17.

Woźniak Magdalena

projekt „Gimnazjum...”

18.

Zdebik Agata

piątek 14.20 - 15.05

zespół wyrównawczy 2b SP