SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

projekt1

Klasy 1-3 SP biorą w tym roku szkolnym w projekcie Edukacji Żywieniowo – Kulinarnej „Dobrze Jemy Ze Szkołą Na Widelcu”, którego celem jest kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat. Z tej okazji 19.10. 2018 roku klasa 3a i 2b uczestniczyły w warsztatach przeprowadzonych przez dietetyka z Natur House na temat zdrowego odżywiania. Dzieci wysłuchały wykładu, na temat zdrowych i niezdrowych nawyków żywieniowych, rozwiązywały zagadki i wykonały plakaty na których umieściły produkty które można jeść, których należy unikać i których spożywanie należy ograniczyć. Ponadto każdy uczeń klas 1-3 SP miał okazję skomponować sobie kanapkę na 2 śniadanie ze zdrowych produktów i wypić świeżo wyciśnięty sok z jabłek. Działania pro zdrowotne w szkole zorganizowała p. Ewa Chrapek.

projekt2