SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w warsztatach aktorskich prowadzonych przez absolwenta PWST w Krakowie -  pana Tomasz Madeja. Pan Tomasz  jest aktorem Teatru Stu w Krakowie i Teatru Polskiego we Wrocławiu. Prowadzi on Akademię Talentów z warsztatami aktorsko- tanecznymi. Pokazał naszym uczniom kilka ćwiczeń uruchamiających głos i ciało, wyzwalających emocje. Łamańce językowe, rozluźniające ćwiczenia ruchowe w parach czy grupach miały na  celu przełamać nieśmiałość, pozwolić nabyć swobody i pewności siebie. Byc może któryś z uczestników tych zajęć pójdzie  w ślady pana Tomasza i będzie kiedyś występować na scenach teatralnych lub przed kamerami. Pierwszy krok ku temu został juz poczyniony :)

2018 aktor