SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

13 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły uczcili okrągłą rocznicę odzyskania niepodległości uczestnicząc w mocno i licznie obsadzonym Niepodległościowym Turnieju Siatkówki w Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini.

Liczyła się dobra zabawa, integracja i sportowe wrażenia. Mieliśmy okazję spotkać liczną grupę naszych absolwentów, którzy mocno nas dopingowali. Po raz kolejny pokazaliśmy się z dobrej sportowej strony.

Zdjęcia, na których można zobaczyć uczestników turnieju, w tym reprezentację naszej szkoły, zostały udostępnione w albumie FB ZSE-CH w Trzebini na FB naszej szkoły. Zachęcamy do polubienia.

2018 mariusz