SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

Po raz kolejny p. Magdalena Woźniak i p. Ewa Chrapek pragnąc przybliżyć uczniom zjawiska fizyczne i chemiczne zachodzące w naszym życiu zorganizowały lekcję otwartą „Zjawiska przyrodnicze bliżej nas” dla wszystkich chętnych i pełnych zainteresowania nauczycieli i uczniów. W zajęciach uczestniczyli : p. Dyrektor, nauczyciele i uczniowie z klas 3a i 4a SP. Wcześniej odbyła się w grudniu Noc Naukowców - jak zrozumieć fizykę, chemię, biologię i informatykę. 
Tym razem była to odwrócona lekcja, do której przygotowali się wcześniej uczniowie klasy 7 SP i będąc „asystentami” zarówno nauczycieli jaki i młodszych kolegów opowiadali o danym eksperymencie i wykonywali doświadczenia z różnych działów fizyki i chemii wraz z zainteresowanymi.

lekcja otwarta 1

lekcja otwarta 2

 

lekcja otwarta 3