SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

impulsbabicepomoctomoc

Stowarzyszenie Sympatyków Babic "IMPULS"  realizuje w naszej szkole projekt "Bezpieczne korytarze" dzięki akcji PZU "Pomoc To Moc".

Celem projektu jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci poprzez stworzenie im przestrzeni do mądrego i aktywnego zagospodarowania czasu wolnego na przerwie poprzez wyposażenie ich w gry podwórkowe i korytarzowe.

Realizacja zadania polega na wyposażeniu korytarzy oraz podwórek Zespołu Szkół w Babicach oraz Szkoły Podstawowej w Zagórzu w gry korytarzowe wykonane w formie naklejki podłogowej i gry podwórkowe wykonane z masy termoplastycznej prefabrykowanej. Łącznie zakupionych będzie na potrzeby w/w szkół 6 gier korytarzowych oraz 14 gier podwórkowych. Zestaw kilku gier nada zupełnie nowy charakter niewykorzystanej dotąd przestrzeni komunikacyjnej jaką jest korytarz szkolny. Tak zaaranżowana przestrzeń może służyć do zadań edukacyjnych, gier oraz zabaw. 

W naszej szkole zostały przyklejone gry na korytarzach, schodach oraz drzwiach. Uczniowie już się nimi żywo zainteresowali i przerwy wykorzystują na zabawę i relaks przy grach.