SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

100 386626 marca odbyły sie w naszej szkole warsztaty wielkanocne zorganizowane przez klasę 1 PG. Tego dnia  sala gimnastyczna nabrała wiosennych kolorów.

Uczniowie naszej szkoły mogli  pooglądać róznego rodzaju ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów klasy pierwszej, ale także nauczyć się od nich składania serwetek w wielkanocny koszyczek. Dla łasuchów przygotowano wielkanocne wypieki. Jednak największą atrakcją warsztatów byly stanowiska prowadzone przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Zagórzu.

Tutaj można było  podziwiać kolorowe pisanki, śliczne kwiaty z bibuły i wielkanocne palmy. Panie nie tylko pokazały wytwory swojej pracy, ale także uczyły wszystkich chętnych ozdabiania jejek różnymi technikami, wiązania galązek w palmy i dekorowania ich wlasnoręcznie wykonanymi kwiatami. Dostarczyło to wiele uśmiechu i satysfakcji. Efektem końcowym warsztatów jest wspólnie  wykonana palma oraz papierowe pisanki ozdabiane przez każdą klasę.

Skladamy serdeczne podziękowania paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za poświęcony czas, trud i przekazana wiedzę. Będziemy bardzo mile wspominać ten wspólnie spędzony dzień, a zdobyte umiejętności na pewno wykorzystamy niejednokrotnie. 

Zdjęcia w GALERII.