03030 kwietnia 2015 r. był dniem bardzo pracowitym - pracą, nie akademią, uczciliśmy majowe święta.
Przez sadzenie otrzymanych od Fundacji ,,Bio-Ogrody” drzew wzięliśmy udział w akcji ,, Sadzimy drzewa”.
Działaliśmy również w ramach naszych ,,Szkolnych Dni Twórczości”, II konkurencja nosiła tytuł ,,Teraz Polska...”
W ramach drugiej konkurencji każda klasa miała do wykonania zgodnie z otrzymaną instrukcją trzy zadania:
- rozwiązać test wiedzy   „Polskie majowe święta”
- złożyć puzzle, odgadnąć tytuł obrazu i jego autora ( „Konstytucja 3 maja”, Stanisław August Poniatowski”)
- wykonać plakat ,, Barwy Polski”
Wszyscy raczej dobrze się bawili, a przy okazji utrwalali swoją wiedzę na temat historii naszego kraju.
Każda klasa zbiera punkty w kolejnych konkurencjach, a przed nami jeszcze dwie: majowa - 25 lat polskiej piosenki i czerwcowa - rozgrywki sportowe.

Zdjęcia ze Szkolnych Dni Twórczości dostępne są w GALERII.