SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

dsc0089015 maja - w piątek - w naszej szkole odbył się konkurs piosenki w ramach Dni Twórczości Szkolnej. W ten sposób uczciliśmy rocznicę 25 lat samorządu terytorialnego. Uroczystość swojąobecnością zaszczycili: zastępca Wójta Gminy Babice - pan Andrzej Uryga, dyrektor GZOSiP - pani Lucyna Siba, radni: Ewa Bolek, Iwona Tarabuła, Anna Palka, Anna Gucik, Kamil Myrcik i przedstawicie społeczności Zagórza - pani Wiesława Macuda i pan Leon Kozioł.

Każda klasa zaprezentowała przygotowaną przez siebie piosenkę, która powstała po 1989 r. Komisja oceniająca występy miała trudne zadanie. Wyniki tej konkurencji zostanąogłoszone w poniedziałek, 18 maja.

Zapraszamy do GALERII, gdzie można zobaczyć zdjęcia z przebiegu konkursu.