SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

20150528 piosenka nowotny 003 100 394728.05.2015 odbył się organizowany przez naszą szkołę I Powiatowy Konkurs Piosenki w  Języku Obcym. W sali strażnicy OSP w Zagórzu pojawili się miłośnicy muzyki z Chrzanowa, Libiąża, Trzebini, Żarek, Kwaczały, Mętkowa, Babic, Jankowic, Rozkochowa i oczywiście Zagórza. Przedstawiciele szkół podstawowych i gimnazjów śpiewali piosenki z repertuaru zespołu Abba w języku angielskim i niemieckim. Na scenie było kolorowo, wesoło ale również lirycznie.

Jury w składzie:

p. Irena Augustynek, p. Edyta Szczurek oraz anglojęzyczni goście z Filipin i Rumunii wytypowali zwycięzców w 2 kategoriach:

Szkoła podstawowa:

I miejsce: Zuzanna Pasiecznik, Nikola Kasprzyk, Katarzyna Celarek, Julia Szkółka - Zagórze
II miejsce: Joanna Malik - SP 6 Chrzanów
III miejsce: Patrycja Piegza, Natalia Opyd, Alicja Dworak, Wiktor Jaskierny - ZSGzOI Libiąż
Wyróżnienie: Aleksandra Sitarz, Aleksandra Perończyk, Julia Martyka, Emilia Głogowska - SP Babice

Gimnazja:

I miejsce: Aleksandra Bębenek, Natalia Lipińska - PG Zagórze
II miejsce: Julia Wójcik - Jankowice
III miejsce: Anna Czernik, Agnieszka Rusek - PG Mętków
Wyróżnienie: Aleksandra Ślusarczyk - GzOI nr 3 w Trzebini

Publiczność mogła wysłuchać nagrodzonych piosenek na koncercie laureatów. Koncert zaszczycili również swoją obecnością: wójt Gminy Babice - pan Radosław Warzecha, dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Babicach - pani Lucyna Siba oraz radna Zagórza -pani Anna Palka.  

Dziekujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom oraz przybyłym gościom za przybycie. Mamy nadzieję, że spotkamy się również za rok. Zapraszamy!

Dziekujemy panu Janowi Małeckiemu oraz pani Ewie Gryszkiewicz za ufundowanie poczęstunku dla uczestników i gości, a także prezesowi OSP w Zagórzu panu Ryszardowi Wosikowi za udostępnienie sali na czas konkursu. 

Do GALERII