SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

20150531 bieg 012 popielnicka dsc01332Z okazji Dnia Patrona naszej szkoły 31 maja 2015 r. zorganizowalismy II Bieg po zdrowie im. ks. Chojnackiego.

Ks. A. Chojnacki był nie tylko patriotą , dla którego zawsze ojczyzna była bliska sercu, ale też był propagatorem zdrowego stylu życia i stąd właśnie wziął się pomysł by w sposób aktywny obchodzić Dzień Patrona.

Do biegu zgłosiło się 110 ochotników w tym dzieci młodsze, starsze i dorośli. Wszyscy ,którym udało się przebiec wyznaczoną na traktach Bukowicy trasę brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. A były to: nagroda główna - rower, i deskorolki i hulajnogi. Nagrody ufundowali: Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Babicach, Rada Sołecka i firma ,,Gut”. Wszystkim serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie naszej imprezy.

Dziękujemy również za pomoc w jej organizacji Klubowi sportowemu ,,Zagórzanka” i OSP w Zagórzu.

Ważnym elementem biegu jest fakt, że integruje nie tylko nasza szkolną społecznośc; uczniów nauczycieli i rodziców, ale również nasze lokalne środowisko, bo bieg gromadzi również mieszkanców Zagórza.