SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

3 czerwca w ramach współpracy polsko - austriackiej w naszej szkole odbyła się rozmowa  wideo przez Skype'a   z grupą młodzieży ze szkoły w Pischelsdorfie. Przedstawiciele klasy 6a i 6b oraz uczniowie z ZS w Babicach rozmawiali  w języku angielskim ze swoimi kolegami z klasy 3c tamtejszej Mittelschule. Uczniowie opowiedzieli krótko o sobie oraz  wymieniali informacje na temat swoich szkół, ocen, spędzania czasu.  Austriacy poznali  parę polskich wyrazów, których nauczyli ich nasi uczniowie. Trwająca 45 minut rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze,  a zakończyła się życzeniami udanych wakacji. Mamy nadzieję, że to początek międzynarodowej przyjaźni.