SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

20150626 koniec 010W piątek 26 czerwca 2015 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego na której zgromadziła się społeczność szkolna oraz rodzice i opiekunowie naszych uczniów. Pani Dyrektor podsumowała pracę szkoły, osiagnięcia, sukcesy. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice i opiekunowie uczniów, którzy ukończyli naukę w naszej szkole.

Nasza szkoła włączyła się w  kampanię organizowaną przez Polską Akcję Humanitarną "Razem dla Nepalu". Zamiast kwiatów dla nauczycieli, uczniowie zebrane pieniądze przeznaczyli właśnie na ten cel. Uzbierano kwotę 878, 50 r.

Najlepszym absolwentem naszej szkoły w tym roku został Michał Szkółka. Uczennice klasy 2 gimnazjum: Aleksandra Bębenek, Weronika Wicher otrzymały stypendia motywacyjne. Gratulujemy.

Kilka zdjęć z uroczystości dostępnych jest w naszej galerii.