SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

Nasza szkoła ponownie miała przyjemność gościć w swoich progach  dwójkę wolontariuszy  w ramach współpracy z "Globalnym Wolontariatem AIESEC".

Peresha Dassanayake ze Sri Lanki oraz Amir Sohail z Włoch towarzyszyli na lekcjach j. angielskiego uczniom całe naszej szkoły. Wolontariusze nie tylko pomagali nauczycielom podczas lekcji ale również sami je prowadzili. Dzięki tej wizycie, uczniowie mogli po raz kolejny poznać ciekawych ludzi, ich zwyczaje oraz kulturę. Ponadto, mieli niesamowitą okazję do sprawdzenia swych sił i podszlifowaniu j. angielskiego.

Serdecznie dziękujemy Pereshy I Amirowi za wizytę i zapraszamy ponownie!