SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat

1.1

13 maja rozpoczęła się wizyta nauczycieli i uczniów ze szkół partnerskich, które wraz z naszą szkołą uczestniczą w programie Erasmus+ i realizują projekt pt. ,,Social Media – Natural Learning Environment”.

Odwiedzili nas goście ze szkół w Izmirze w Turcji, w Veliko Tarnovo w Bułgarii, w Pitesti w Rumunii i z Caltanissetta na włoskiej Sycylii.

Inauguracja wizyty gości rozpoczęła się od poznania naszej szkoły, która, jak stwierdzili odwiedzający, jest urokliwa i barwna. Następnie uczniowie z naszej szkoły przedstawili odwiedzającym piękno naszego kraju, ciekawostki o Zagórzu i film o szkole.

Część artystyczną zaszczycili swoją obecnością: wójt gminy Babice - p. Radosław Warzecha, dyrektor GZOSIP – u - p. Lucyna Siba, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Zagórzu - p. Beata Rusek, radny gminy Babice - p. Marcin Cudak, przewodniczący Rady Rodziców - p. Sławomir Taborski, przewodnicząca Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów - p. Władysława Macuda oraz rodzice i dziadkowie.

Pokazy artystyczne poprzedziło powitanie wszystkich przez dyrektor szkoły p. Marię Miranowicz i wójta gminy Babice.

Naszych gości zachwyciły występy w wykonaniu: klasy 1a pod kierunkiem wychowawcy p. Beaty Bieniek, później swoje umiejętności zaprezentowała, Justyna Bartuś z klasy 6a, klasa 2b pod kierunkiem p. Moniki Grzywnowicz i klasa 3a pod kierunkiem p. Renaty Muchy, krakowiaka zatańczyły uczennice i uczniowie z klasy 4a i 4b a poloneza uczniowie i uczennice z klasy 7a, 8a i 3a gimnazjum - układy taneczne przygotowała p. Ewa Nowotny, swój układ choreograficzny przedstawiły także uczennice klasy7.2019erasmus kolaż2 2019erasmus kolaż1

  2019erasmus kolaż32019erasmus kolaż4