SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat

Logo SuperSchool v2

Szanowni Państwo!

Chciałbym zachęcić Państwa do zapisania swoich dzieci na zajęcia Super Szkoły „11”.

To nowatorskie zajęcia sportowe dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-9 lat „Super Kids”. Program zajęć został opracowany we współpracy z najlepszymi polskimi trenerami od szkolenia dzieci i młodzieży, w oparciu o najlepsze metody nauczania zaczerpnięte z akademii FC Barcelony i Benfiki Lizbona.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych, ambitnych i odpowiedzialnych trenerów posiadających licencję UEFA, pasjonatów sportu, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę, tak, żeby przekazać w najlepszy, nowatorski sposób wartości, które niesie ze sobą sport.

Zajęcia sportowe dla dzieci „Super Kids” oferują:

- zajęcia ruchowe oparte na ciekawych grach i zabawach
- rozwijanie indywidualnych zdolności motorycznych, koordynacyjnych i technicznych
- atrakcyjne, kolorowe gry i zabawy kształtujące postawę sportową
- budowanie relacji w grupie i współpracy zespołowej
- poszukiwanie w sporcie pasji i radości z życia
- wpajanie poczucia własnej wartości i poszanowania zasad fair play
- nauka o zdrowym odżywianiu i dbaniu o swoje zdrowie.

Zajęcia będą odbywały się od października, raz lub dwa razy w tygodniu, oparte są na autorskim, nowoczesnym programie, który czerpie z najlepszych metod nauczania na tym, niezwykle ważnym, etapie rozwoju dziecka.

Jesteśmy pewni, że realizacja takich zajęć znacznie przyczyni się do rozwoju psychofizycznego dzieci, odnalezienia ciekawości i pasji do sportu i co najważniejsze, przyniesie radość i uśmiech.

Chęć udziału w takich zajęciach pokaże Państwa niezwykłą otwartość i chęć dbania o zdrowie i kondycję swoich dzieci.

Z nieukrywaną przyjemnością przeprowadzimy dla dzieci bezpłatne zajęcia pokazowe, które odbędą się w drugiej połowie września. O terminie zajęć poinformujemy na specjalnym plakacie i na stronie www szkoły.

Cena za zajęcia to 30 zł/miesiąc, a przy zgłoszeniu się całej klasy, to koszt zajęć wyniesie 25 zł/m-c. Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej dzieci mogło w tych zajęciach uczestniczyć.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem dzieci w takich zajęciach, proszę wstępną informację przekazać do Sekretariatu szkoły lub Wychowawcy klasy, pozwoli nam to oszacować Państwa zainteresowanie i dokonać podziału na grupy przed zajęciami pokazowymi.

Rekrutacja na zajęcia będzie prowadzona do 27 września, a możliwość zapisania również po zajęciach pokazowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Z pozdrowieniami, Super Szkoła „11”