Logo SuperSchool v2

Szanowni Państwo!

Chciałbym zachęcić Państwa do zapisania swoich dzieci na zajęcia Super Szkoły „11”.

To nowatorskie zajęcia sportowe dla dziewczynek i chłopców w wieku 7-9 lat „Super Kids”. Program zajęć został opracowany we współpracy z najlepszymi polskimi trenerami od szkolenia dzieci i młodzieży, w oparciu o najlepsze metody nauczania zaczerpnięte z akademii FC Barcelony i Benfiki Lizbona.

Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych, ambitnych i odpowiedzialnych trenerów posiadających licencję UEFA, pasjonatów sportu, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę, tak, żeby przekazać w najlepszy, nowatorski sposób wartości, które niesie ze sobą sport.

Zajęcia sportowe dla dzieci „Super Kids” oferują:

- zajęcia ruchowe oparte na ciekawych grach i zabawach
- rozwijanie indywidualnych zdolności motorycznych, koordynacyjnych i technicznych
- atrakcyjne, kolorowe gry i zabawy kształtujące postawę sportową
- budowanie relacji w grupie i współpracy zespołowej
- poszukiwanie w sporcie pasji i radości z życia
- wpajanie poczucia własnej wartości i poszanowania zasad fair play
- nauka o zdrowym odżywianiu i dbaniu o swoje zdrowie.

Zajęcia będą odbywały się od października, raz lub dwa razy w tygodniu, oparte są na autorskim, nowoczesnym programie, który czerpie z najlepszych metod nauczania na tym, niezwykle ważnym, etapie rozwoju dziecka.

Jesteśmy pewni, że realizacja takich zajęć znacznie przyczyni się do rozwoju psychofizycznego dzieci, odnalezienia ciekawości i pasji do sportu i co najważniejsze, przyniesie radość i uśmiech.

Chęć udziału w takich zajęciach pokaże Państwa niezwykłą otwartość i chęć dbania o zdrowie i kondycję swoich dzieci.

Z nieukrywaną przyjemnością przeprowadzimy dla dzieci bezpłatne zajęcia pokazowe, które odbędą się w drugiej połowie września. O terminie zajęć poinformujemy na specjalnym plakacie i na stronie www szkoły.

Cena za zajęcia to 30 zł/miesiąc, a przy zgłoszeniu się całej klasy, to koszt zajęć wyniesie 25 zł/m-c. Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej dzieci mogło w tych zajęciach uczestniczyć.

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem dzieci w takich zajęciach, proszę wstępną informację przekazać do Sekretariatu szkoły lub Wychowawcy klasy, pozwoli nam to oszacować Państwa zainteresowanie i dokonać podziału na grupy przed zajęciami pokazowymi.

Rekrutacja na zajęcia będzie prowadzona do 27 września, a możliwość zapisania również po zajęciach pokazowych.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

Z pozdrowieniami, Super Szkoła „11”