SP im. ks. A. Chojnackiego

szkola wejscie glowne DSC06028

wspieramy malopolskie talenty wspieramy malopolskie talenty plakat
malopolskie talenty koloref kolor 72dpi

Realizowane w szkole zajęcia przez p. Ewę Chrapek i aktywny nich udział dzieci i młodzieży, zostały docenione i otrzymaliśmy certyfikaty przyznawane przez Państwową Inspekcję Sanitarną w ramach realizowanych programów:

TRZYMAJ FORMĘ (dla klas 4-8) którego zadaniem jest kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży szkolnej poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety, w oparciu o odpowiedzialność indywidualną i wolny wybór,

BIEG PO ZDROWIE (dla klas 4 SP) jego zadanie to zapobieganie inicjacji tytoniowej wśród dzieci i młodzieży, przez pokazanie atrakcyjności życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego,

ZNAJDŹ WŁAŚCIWE ROZWIĄZANIE (dla klas 5-8 SP) rozpoznawanie sytuacji usposabiających do podjęcia palenia, rozwój umiejętności radzenia sobie z okolicznościami zwiększającymi ryzyko palenia, zostały docenione.

2018 chrapek